Wydłużony termin składania wniosków

Fundacja ANWIL wydłużyła termin aplikowania do dwóch programów grantowych: Budujemy mosty 2022" i "Uczę się z ANWILEM - VII edycja". Wnioski można składać online za pomocą generatora.

Aby złożyć wniosek o dofinansowanie autorskiego projektu w ramach programów grantowych oraganizacje powinny w pierwszej kolejności zarejestrować się w systemie roGrant (generatorze wniosków) na stronie www.granty-fundacja.anwil.pl, a następnie wypełnić formularz w wybranym przez siebie programie. Formularz jest prosty i intuicyjny, ale warto zwrócić uwagę na obowiązkowe pola - jeśli wnioskodawca ich nie wypełni, nie będzie mógł złożyć wniosku.

W związku z wydłużeniem terminu przyjmowania wniosków, zmienił się również termin ogłoszenia wyników. Wyniki zostaną ogłoszone 5 grudnia na stronie Fundacji.